top of page

TikTok'un Fenomeni Khaby Lame Beyazperdede!


Khaby Lame'den Muhteşem Casus Komedisi: 00Khaby

TikTok'un 162 milyon takipçili yıldızı Khaby Lame, ilk filmi 00Khaby ile beyazperdede izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Aksiyon ve komediyi harmanlayan film, Khaby'nin CIA tarafından gizli bir göreve atanmasını konu alıyor.


Khaby, CIA'in Gizli Silahı

Covid-19 salgını sırasında işsiz kalan Khaby, beklenmedik bir şekilde CIA'in dikkatini çeker. Komik bakış açısı ve pratik çözümleriyle ajanların ilgisini çeken Khaby, düşman istihbarat teşkilatlarını yanıltmak için kurgulanmış bir yem rolünü üstlenir.


Heyecan Veren Bir Macera

Khaby, sakar bir gizli ajan olarak silah kaçakçılarından kaçarken, DNA örnekleri çalarken ve görevini başarıyla tamamlamaya çalışırken bir yandan da komik maceralar yaşayacak. Bu maceralar sırasında kıskanç İtalyan-Çinli kız arkadaşı ve onun sinir bozucu küçük erkek kardeşi de Khaby'nin peşini bırakmayacak.


Khaby'nin Muhteşem Yetenekleri Beyazperdede

Khaby Lame, mimikleri ve sessiz mizahıyla milyonları kahkahaya boğuyor. 00Khaby filminde de Khaby'nin bu yeteneğini doyasıya izleyeceğiz. Filmde Khaby'ye usta oyuncular da eşlik edecek.00Khaby, 2024'ün En Çok Beklenen Filmlerinden Biri

Khaby'nin hayranları ve aksiyon-komedi severler şimdiden filmi sabırsızlıkla bekliyor. 00Khaby'nin gişede büyük başarı elde etmesi ve Khaby'nin beyazperdede yeni bir yıldız olarak parlaması sürpriz olmayacak.


Filmin Konusu:

* Khaby, CIA tarafından düşman istihbarat teşkilatlarını yanıltmak için bir yem olarak kullanılır.

* Khaby, sakar bir gizli ajan olarak silah kaçakçılarından kaçarken ve DNA örnekleri çalarken komik maceralar yaşar.

* Khaby, aynı zamanda kıskanç İtalyan-Çinli kız arkadaşı ve onun sinir bozucu küçük erkek kardeşiyle de uğraşmak zorunda kalır.


Filmin Özellikleri:

* Aksiyon ve komediyi harmanlayan bir film

* Khaby Lame'in ilk filmi

* Khaby'nin mimikleri ve sessiz mizahının ön planda olduğu bir film

* 2024'ün en çok beklenen filmlerinden biriGazeteci Notu:

Khaby Lame'in beyazperdede ilk filmi 00Khaby, izleyicilere keyifli ve heyecan verici bir deneyim sunacak. Filmin gişede büyük başarı elde etmesi ve Khaby'nin beyazperdede yeni bir yıldız olarak parlaması sürpriz olmayacak.

17 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Rated 5 out of 5 stars.

👍

Like
bottom of page